koloryzacje com

FESTIWAL GOLIBRODY

     Przedsięwzięcie idealne dla fanów męskich cięć! Organizatorzy są pełni pomysłów i gotowi stworzyć coś wielkiego.  Nie ma to jak dreszczyk emocji, krzta rywalizacji oraz niepowtarzalne nagrody…! Ciekawi szczegółów tej imprezy?

 

GOLIBRODA W PIGUŁCE 

    Na dzień dzisiejszy, Festiwal Golibrody jest  to cykl juniorskich konkursów fryzjerskich, podzielony na regiony. Zadanie uczniów polega na wykonaniu klasycznej fryzury- skin fade. Czas jaki im przysługuje to jedyne pięćdziesiąt minut! Mimo wszystko gra warta jest świeczki. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda główna, czyli szkolenie z Dawidem Kawczyńskim. Poza szkoleniem dla zwycięzcy, trzech najlepszych uczestników walczy o profesjonalne maszynki i kosmetyki fryzjerskie, a jednym z partnerów jest firma Bandido.  Celem festiwalu jest konfrontacja wszystkich zdobywców głównych nagród i wyłonienie spośród nich tego najlepszego! Jak mówi jeden z organizatorów, miejsce właściwego pojedynku nie jest jeszcze dokładnie znane, ale istnieje prawdopodobieństwo, że będzie to właśnie Akademia Mario Mayera!

 

JUŻ PO ŚLĄSKIEJ EDYCJI

     Jeszcze jesienią 2018 roku, a dokładnie 29 października, odbyła się śląska edycja konkursu, której współorganizatorem był Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Zdobywcą nagrody głównej został Konrad Wójcik, spod którego rąk wyszedł najlepszy skin fade. Pozostali laureaci to Karolina Jaworska oraz Agnieszka Matusiak. 

      Konrad odebrał swoją nagrodę 11 lutego 2019 roku, bo to właśnie wtedy, Dawid Kawczyński zawitał w STUDIO BW w Wadowicach, gdzie zwycięzca ma praktyki. Uczeń mógł pracować wraz z mistrzem i czerpać z tego naukę.

W POLSKĘ RUSZYĆ CZAS…!

     Kolejna odsłona festiwalu już 11 marca w Starogardzie Gdańskim, wyłoni ona kolejnego zwycięzcę, który będzie miał później okazję stoczyć bój o tytuł mistrza. Organizatorami tej edycji jest firma Hantis, Koloryzacje.com oraz Akademia Hair Tattoo Dawida Kawczyńskiego. Lista zgłoszeniowa wciąż jest otwarta, więc jeśli chcesz sprawdzić siebie, kochasz to co robisz lub po prostu lubisz wyzwania- zgłoś się, a może ci się poszczęści…! A wszystkie szkoły chętne do wzięcia udziału w imprezie, zorganizowania jej na swoim terenie odsyłam na Facebooka Festiwal Golibrody, stronę internetową Koloryzacje.com lub bezpośrednio pod adres mailowy- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..