• IMG_0109.png
  • IMG_0152.png
  • IMG_0158.png
  • IMG_0160.png
  • IMG_0170.png
  • IMG_1120.jpg
  • IMG_1155.jpg

 

                                            

 

Liga Młodych Kreatorów XIII Edycja 

 

„Naprawdę jaka/jaki jesteś nie wie nikt”

Finał wiosna 2023 Sucha Beskidzka ZS im. Walergo Goetla

 

Konkurs uczniów szkół branżowych I-II stopnia oraz techników w klasach fryzjerskich, kosmetycznych, modowych.Polega na wykreowaniu postaci zgodnej z tematem oraz zaprezentowaniu pracy przed publicznością.

Eliminacje konkursu odbywają się w kilku wymiarach

-szkolnym

-cechowym

-online

 

Eliminacje szkolne do tej edycji zarezerwowane są dla

-szkoły współorganizatora finału ZS im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej

-szkoły laureatki ostatniej edycji ZDZ Kęty

-szkół które spełnią wymogi eliminacji szkolnych (5 szkół- liczy się kolejność zgłoszeń pisemnych na adres organizatora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1-minimalna ilość uczniów w eliminacjach szkolnych to 10 osób(nie spełnienie tego limitu skutkuje  brakiem eliminacji do finału)

2-eliminacje zostaną przeprowadzone zgodnie z zasadami określonymi przez organizatora w terminie po między 1.10.2022-28.02.2023

 

Eliminacje cechowe w których mogą wziąć udział uczniowie rzemieślników zgłoszonych do konkursu-ilość miejsc ograniczona

(start w eliminacjach szkolnych eliminuje ze startu eliminacjach cechowych i vice versa)

 

Eliminacje online to otwarta forma przeznaczona dla każdego ucznia który zarejestruje swój udział w konkursie od 1.10.2022-30.11.2022 oraz prześle swoją pracę w terminie 1.12.2022-01.03.2023 zgodnie z regulaminem dołączonym do zgłoszenia.Najciekawsze prace otrzymają zaproszenie do finału.

 

 

Zgłoszenie szkół oraz cechów rzemiosł zainteresowanych zgłoszeniem się do  XIII edycji prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.